Par mums

ĪSUMĀ PAR UZŅĒMUMU

SIA Improvement savu darbību ir uzsācis 2018. gada janvārī, kaut gan labiekārtošanas pieredze ir uzkrāta jau krietni agrāk.

Uzņēmums veic pilna spektra bruģēšanas un apzaļumošanas darbus, sākot no komunikācijas ar klientu, beidzot ar izcili paveiktu darbu. Rūpīgais galarezultāts apliecina, ka šī ir mūsu meistaru sirdslieta.

Mēs darām visu iespējamo, lai īstenotu klientu ieceres un padarītu viņu apkārtni skaistāku, sakoptāku un patīkamāku. Visas neskaidrības un jautājumus, kas var rasties darba gaitā, spējam atrisināt operatīvi un ar vēsu prātu.

Mūsu komanda

Kopā spējam paveikt pat neiespējamo.

Māris Millers

valdes priekšsēdētājs

“Esam paveikuši neskaitāmi daudz veiksmīgu projektu, ar kuriem gan mēs, gan mūsu klienti var justies apmierināti. Ar lielāko gandarījumu šo skaitu papildināsim arī turpmāk, jo mums ir svarīgs katrs klients, ko varam iepriecināt ar mūsu darbu.”

Leila Veinimjae-Millere

uzņēmuma vadītāja

“Prieks strādāt uzņēmumā, kurš ir vērsts uz nepārtrauktu attīstību. Darba ikdiena ir intensīva un vērsta uz mazajām uzvarām, kurām seko lielās uzvaras!”

Andris Grigorjevičs

DARBU VADĪTĀJS

 “Uzņēmumā SIA Improvement strādāju jau no tā dibināšanas brīža. Es pavisam droši zinu, ka uzņēmumam ir svarīgas uzņēmuma pamatvērtības, kuras tiek stingri ievērotas. Uzņēmums ir tendēts uz attīstību, ko arī es jūtu, strādājot šeit. Attīstos līdz ar uzņēmumu un ar lepnumu strādāju tajā.”

Mūsu mērķi

Nodrošināt profesionālus pakalpojumus un augstu kvalitāti, lai mūsu darbi to spētu apliecināt vēl skaļāk, kā mūsu vārdi.

Mums ir svarīgi būt godprātīgiem un atbildīgiem pret saviem pienākumiem, un spēt radīt katram klientam atbilstošu un oriģinālu risinājumu, kā arī uzturēt patīkamas un cieņpilnas attiecības. SIA Improvement strādā, vienmēr paturot prātā uzņēmuma pamatvērtības.

Mūsu pamatvērtības

GODĪGUMS

Visi uzņēmuma darbinieki veic savus pienākumus profesionāli, rūpīgi un godprātīgi. Uzņēmuma lietvedība ir precīza un konsekventa.

ATBILDĪBA

Meistari veic savus darba pienākumus ar augstu atbildības sajūtu, kā arī spēj atbildēt par savu paveikto darbu.

CIEŅA

SIA IMPROVEMENT ir svarīgas cieņpilnas attiecības ar katru klientu, un spēja nodrošināt veiksmīgas sadarbības iespējas, ņemot vērā individuālās vēlmes un vajadzības.

LOJALITĀTE

Darbinieki ir uzticīgi uzņēmuma mērķiem un pamatvērtībām, droši spējot apgalvot, ka uzņēmuma piedāvātais pakalpojums ir labākā izvēle, lai piepildītu klientu ieceres un mērķus.

KVALITĀTE

Darba izpilde objektā tiek veikta noteiktajos termiņos, atbilstoši Latvijas Republikā pastāvošajiem būvniecības normatīviem un tehniskajām normām. Darbinieki nodrošina profesionālus pakalpojumus un meistarīgu darbu izpildi.

ORIĢINALITĀTE

Mūsu komandas darbs tiek pielāgots katra klienta individuālajām vēlmēm.

Mūsu priekšrocības

Darba kvalitātes garantija 2 gadi

Darbā tiek izmantoti tikai sertificēti un pārbaudīti materiāli

Objektu apsekošana un tāmes sastādīšana ir bez maksas

Izskatām jebkuras sarežģītības projektus